Get Adobe Flash player

Posiadłość z domem


00-000 okolice Jasła
jasielski
podkarpackie
Osoba Kontaktowa: Grażyna Czyżowicz
Telefon: 503 159 405
Fax: 13 44 854 64

Dom murowany o powierzchni użytkowej 223 m.kw., parterowy z poddaszem na wysokich suterenach. Składa się z pięciu pokoi, salonu z kominkiem i wyjściem na taras, kuchni, spiżarki, dwóch łazienek, przedpokoju, wiatrołapu, pomieszczenia gospodarczego. Na terenie posiadłości znajduje się również budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 118 m.kw. z dwoma stanowiskami garażowymi i poddaszem. Działka ma powierzchnię  7824 m.kw., zagospodarowana jest starodrzewiem i urokliwym ogrodem.

Przestronny, ekskluzywny dom położony w spokojnej okolicy z łatwym dojazdem do Jasła. Duży, dobrze utrzymany i urodzajny ogród z małym sadem w którym rosną drzewa owocujące. Z nieruchomości można również podziwiać młodnik, który przyciąga dzikie zwierzęta i daje im schronienie. Do domu wchodzi się przez szeroki, przestronny przedpokój po bokach którego znajdują się dwa pokoje z których jeden wykorzystywany jest jako gabinet z małym składzikiem a drugi jest nieumeblowany. W kotłowni zainstalowano bojler gazowy i pompę hydroforową. W całym budynku odnowiono instalację grzewczą i hydrauliczną.

Szerokie drewniane schody prowadzą do otwartego hallu na pierwszym piętrze, który wychodzi na jasny, przewiewny salon z kominkiem na drewno. Dom posiada starsze, solidnie wykonane drewniane okna i drzwi z podwójnymi szybami i wewnętrznymi żaluzjami. Drzwi wychodzą na wyżej położony taras w ogrodzie, a z długiego korytarza na okalający balkon. Kuchnia otwarta jest na korytarz i posiada spiżarkę. Meble kuchenne wykonane są z tradycyjnego dębu i wyposażone w kuchenkę oraz zmywarkę. Na końcu długiego korytarza znajduje się przestronna jadalnia. Na prawo od korytarza jest również toaleta i łazienka z prysznicem. Cała podłoga wyłożona jest parkietem i drewnem.

Otwarte, szerokie drewniane schody prowadzą na poddasze na którym znajdują się dwie sypialnie z których każda ma balkon z widokiem na ogród. Górny spocznik jest na tyle duży, że można go przeznaczyć na strefę dla gości. Po prawej stronie jest duża szafa z pólkami. Po prawej stronie głównego spocznika znajduje się duża łazienka i pralnia.

Dom jest dobrze utrzymany a niedawno położono nowy dach i zainstalowano nowe balustrady.

Garaż mieści dwa samochody a ponadto posiada dwa oddzielne składziki i niewielki przedsionek z drewnianymi schodami prowadzącymi na duże poddasze, które można przerobić na oddzielną część mieszkalną. Na terenie ogrodu znajduje się warsztat i składzik z drewnem.

Istnieje możliwość zamiany na inną nieruchomość w innym mieście (Kraków, Warszawa, Zakopane, Rzeszów, Poznań, Wrocław).

cena 595.000,00 zł.


Dodano: 22.5.2018  Odsłon: 1990